Projekt

Oficiální představení nové značky strojírenské skupiny WITKOWITZ

  • Zadavatel
    WITKOWITZ, a.s.
  • Realizace
    MAF-OVA s.r.o.
  • Design
    MARS PROMOTION / MAF-OVA s.r.o.

Popis zadání

Spolupráce na kreativním, dramaturgickém a produkčním řešení firemního eventu WITKOWITZ a.s. včetně výroby velkoformátového 3D loga a jeho instalaci.

Popis projektu

Produkční spolupráce na realizaci firemního eventu společnosti WITKOWITZ, výroba ocelového 3D loga společnosti, jeho instalace a kooperace při realizaci eventu.

Projekty
Vyjádření klienta
Ing. Michaela Žvaková

Ing. Michaela Žvaková

WITKOWITZ
Ředitelka společnosti a předsedkyně představenstva

MAF je jednoduše skvělá a v tomto světě těžko hledatelná parta lidí a profesionálů. Téměř v nereálném čase na přípravu velkým dílem dopomohla, aby naše klíčová akce, kterou bylo oficiální představení nové značky WITKOWITZ pro téměř 800 zaměstnanců a hostů, dopadla naprosto skvěle. A to nejen z pohledu PR či marketingu, ale taky z hlediska samotné funkčnosti realizovaného řešení a nezbytných bezpečnostních opatření. Jako zadavatel si velice ceníme celkového dojmu z akce, ale především ohromně pozitivních ohlasů ostatních účastníků. Tam, kde by se ostatní sbalili a odešli, tak parta z MAFu hledala cesty a způsoby, čímž se jim podařilo vytvořit pro všechny naše partnery, zaměstnance i vedení společnosti krásný zážitek. Děkujeme!

Těším se na další nelehké akce a zakázky, které společně s MAF zrealizujeme! Je skvělé, že existují lidi jako Martin Florek a jeho kolegové. Držím jim všem palce a hlavně, ať si dokážou udržet ten neskutečně pozitivní, proaktivní a profesionální přístup ke všemu.